You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cumhuriyet Yurtları

Cumhuriyet Yurtları

Posting Freak
Cumhuriyet Yurtları
Denizli'de açılan Cumhuriyet yurtlarını tanıtan bir duyuru:

SEVGİLİ DOSTUM...

Uzunca bir zamandır projelendirdiğimiz sizlerinde yürekten destek verdiği Cumhuriyet yanlısı gençlerimize sahip çıkma projesi olan ÖĞRENCİ YURTLARI projemizi nihayet gerçekleştirdik.
Bundan böyle şimdilik az sayıda da olsa yaşam tarzını çağdaşlıktan yana koymuş, kapitalizmin acımasız çarkları arasında sıkışmışken bile sahip çıktığı Sol değerlerinden ödün vermemiş Türkiye'nin dört bir yanındaki CUMHURİYET yanlılarının çocuklarına (120 erkek, 80 kız olmak üzere 200 kişi) tarikatların şehlerin şıhların eline bırakmadan hizmet edecek onların barınmalarına, korunmalarına ve gelişmelerine katkı verecektir.
Yökder Yönetim Kurulunun aldığı karar gereği Yurtlarımızda barınma ve yemek ücretleri Denizli'de bulunan emsal değerlerdeki yurtlara göre 50-150 YTL arası daha ekonomiktir.
Yurtlarımız P.Ü.kampüsüne yürüme mesafesinde olup, Öğrencimiz ayrıca ulaşım ücreti ödemek zorunda kalmayacaktır.
Öğrenci yurtlarımızın kuruluşunu gerçekleştiren YÖKDER Yüksek Öğrenim Öğrencilerini Barındırma Koruma ve Geliştirme Derneği Kurucular Kurulu mesajı ve CUMHURİYET ÖĞRENCİ YURTLARIMIZIN tanıtım broşürlerini ekte sunuyorum.
Öncelikle çevrenizde bulunan dostlarımızın Pamukkale üniversitesinde okumakta olan ve barınma sorunu halledememiş çocuklarını ve barınma sorununu halletmiş ama sosyal çevre gereksinimi olan çocuklarını Derneğimize kanalize ediniz.
Şimdiden destekleriniz için sonsuz teşekkür eder, saygılar sunarım.

Nevzat DENİZ 0532.277 50 55

"İlim Çin'de de olsa gidip alınız."- Hz. Ali.

"İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır."- Hacı Bektaşi Veli.

"Hayatta en hakiki mürşit ilimdir." -Atatürk.


Söz bir, söyleyen bir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.