You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cumhurbaşkanlığ ının adresi resmen değişti

Cumhurbaşkanlığ ının adresi resmen değişti

Member
Cumhurbaşkanlığ ının adresi resmen değişti
Cumhurbaşkanlığı adresi resmen değişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Ekim resepsiyonu için gönderdiği davetiyelerde Cumhurbaşkanlığının adresi Beştepe’deki ’Aksaray’ gösterildi.
Erdoğan’ın ilk kez ev sahipliği yapacağı 29 Ekim resepsiyonu için davetiyeler gönderilmeye başlandı. Davetiyede 29 Ekim resepsiyonu için adres olarak, mahkeme kararına rağmen yasadışı bir şekilde yapımı sürdürülen Atatürk Orman Çiftliği’ndeki yeni bina verildi. Davetiyede gösterilen Cumhurbaşkanlığı ifadesinin yanına parantez içinde (Beştepe) ifadesi konuldu. Bu durum 29 Ekimle birlikte Cumhurbaşkanlığının resmen taşınacağı şeklinde yorumlandı.

kaynak aydınlık

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.