You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çocuklar bedavaya konuşacak

Çocuklar bedavaya konuşacak

Posting Freak
Çocuklar bedavaya konuşacak
Türk Telekom'un 7000'i aşkın ankesörlü telefonlarından şehiriçi 1 dakika konuşabilecekler

[Resim: 2.gif]Türk Telekom'un 2009 yılında başlayan ilköğretim okulları, lise ve dershanelerdeki 7 bini aşkın ankesörlü telefonla şehir içi 1 dakika bedava konuşma kampanyası, 2010- 2011 eğitim öğretim yılı sonuna kadar devam edecek.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, 2009 yılı Mart ayında 7 bini aşkın ankesörlü telefonda uygulamaya giren ve öğrencilerin okullarındaki ya da dershanelerindeki telefonlardan kartsız ve ücretsiz şehir içi 1 dakika bedava konuşabildikleri kampanyanın süresinin eğitim öğretim yılı sonuna kadar uzatıldığı belirtildi.

Açıklamada, kampanyanın Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı yurtlarda da uzatıldığı kaydedildi.

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Türk Telekom'un okullarda bedava konuşma kampanyasının başladığı günden bu yana büyük ilgi gördüğünü, kampanya süresince okullarda gerçekleşen konuşma trafiğinde 12 kat artış yaşandığını belirtti.

Demircan, şunları ifade etti:

''Okullarda, dershanelerdeki ankesörlü telefonlarda hayata geçirdiğimiz ücretsiz konuşma kampanyası, öğrencilerin özellikle aileleri ile görüşmeleri için önemli bir kolaylık sağlıyor. Kampanyamız kısa sürede öğrenciler tarafından benimsendi ve geçen yıl Mart ayından bu yana kampanyanın uygulandığı okullarda, dershanelerde toplam konuşma trafiği yaklaşık 12 kat arttı. Bu önemli artış kampanyamızın öğrencilerin önemli bir gereksimini karşıladığının bir göstergesi. Yoğun ilgi üzerine kampanyayı uzatma kararımızın öğrencileri sevindireceğine inanıyoruz. Türk Telekom olarak eğitime desteğimizi yeni kampanyalar, uygulamalarla sürdüreceğiz.''
'Bu memleket tarihte Türk'tü,
bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.'


[Resim: image.php?type=sigpic&userid=470&dateline=1289541562]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.