You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çocuğunu Döven Babaya İlginç Ceza

Çocuğunu Döven Babaya İlginç Ceza

Posting Freak
Çocuğunu Döven Babaya İlginç Ceza
[Resim: 521136313.jpg]

Ödevini yapmadığı gerekçesiyle kızını dövdü. Bakın nasıl bir ceza aldı...

Mardin'in Midyat ilçesinde ödevini yapmadığı gerekçesiyle kızını döven babaya denetimli serbestlik uygulaması kapsamında ağaç dikme cezası verildi.

Edinilen bilgiye göre, ilköğretim öğrencisi kızını döven Z.B, kızının
karakola şikayet etmesiyle hakim karşısına çıktı. Midyat Sulh Ceza Mahkemesinde yargılanan Z.B'ye denetimli serbestlik uygulaması kapsamında yararlı bir arazide 5 ay süreyle ağaç dikme cezası verildi.

Midyat Orman İşletme Müdürlüğü ile Midyat Denetimli Serbestlik Şube
Müdürlüğü, yaptıkları görüşmede Orman Müdürlüğünce gösterilen sahada Z.B. ağaç dikmeye başladı. Z.B. son ağacı denetimli serbestlik personelleri gözetiminde dikerek cezasını tamamladı.

Midyat Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğünce 5 aydır denetim altında
tutulan Z.B.(42), cezasını cezaevinde çekmek yerine kamuya yararlı bir işte
çalışarak tamamlamasının kendisi ve ailesi açısından olduğu kadar toplum
açısından da faydalı olduğunu kaydetti. Z.B, cezasını ağaç dikerek tamamlamasının kendisini mutlu ettiğini sözlerine ekledi.
[Resim: 7666useyin.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.