You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CNNTürk'te dekolte sansürü

CNNTürk'te dekolte sansürü

Administrator
CNNTürk'te dekolte sansürü
[COLOR="#000000"]Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, CNN Türk'te Şirin Payzın'ın IŞİD ve Kobani kuşatmasıyla ilgili sorularını cevapladı. Programın başında "hafif omuz dekoltesiyle" dikkat çeken Aydıntaşbaş, omuz dekoltesini reklam arasında ince bir siyah bir hırkayla örttü.

Aslı Aydıntaşbaş'ın CNN Türk'te kapanan omuz dekoltesi izleyicilerin gözünden kaçmadı. Programın ilk bölünde dikkat çeken bir omuz dekoltesiyle çıkan Aslı Aydıntaşbaş, reklam arasında siyah bir hırka giydi.

TWITTER'DA OMUZ DEKOLTESİ

Uzun zamandır göğüs mü yoksa omuz dekoltesi mi tartışmalarının yaşandığı Twitter'da Aslı Aydıntaşbaş'ın dekoltesi izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

[Resim: dekolte.jpg]ulusalpost.com/cnnturkte-dekolte-sansuru-soke-etti-27818h.htm
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.