You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHP yerel yönetim aday adaylarını eğitecek

CHP yerel yönetim aday adaylarını eğitecek

Posting Freak
CHP yerel yönetim aday adaylarını eğitecek
Sarı yazılı açıklamasında, 2014'te yapılmasının planlanan yerel seçimlerde belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyesi aday adayı olarak başvuracak üyeler ile muhtar adayları için eğitim programı gerçekleştirileceğini kaydetti.

Bütünşehir ve büyükşehir kapsamında olan 30 il için iki gün, diğer 51 il için ise bir gün olarak programlanan "Yerel Yönetim Aday Adayı Eğitimi"nin, bu illeri kapsayan bölge merkezlerinde düzenleneceğini ifade eden Sarı, eğitim programına katılım için başvuruların 22 Mayıs Çarşamba Günü'nden itibaren CHP'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılabileceğini belirtti.

Katılımcıların aday olacakları ilin bulunduğu bölge merkezi dışında başka bir bölgede eğitime katılamayacağını vurgulayan Sarı, kayıt sonrasında eğitimin nerede yapılacağına ilişkin bilginin ise il başkanlıklarından alınabileceğini kaydetti.

20 Mayıs 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.