You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHP'li Haberal'ın anne acısı

CHP'li Haberal'ın anne acısı

Posting Freak
CHP'li Haberal'ın anne acısı
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak milletvekili Mehmet Haberal, bu sabah annesi Medine Haberal'ı kaybetti.

94 yaşındaki Medine Haberal, uzun süredir Ankara Başkent Üniversite Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

Medine Haberal'ın cenazesi ile ilgili işlemler başlatıldı.

Medine Haberal'ın cenazesinin Zonguldak'ta toprağa verileceği öğrenildi.

Gerçek Gündem'in haberi hazırladığı sırada Mehmet Haberal'ın henüz vefattan haberi yoktu. Haberal'ın avukatları haberi vermek üzere yola çıktı. Avukatlar, Mehmet Haberal'ın cenazeye katılabilması için hazırladıkları dilekçeyi de bakanlığa verecekler.

Hatırlanacağı üzere CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal, Haberal'ın annesiyle görüşmesi için başbakan Erdoğan'dan yasal düzenleme yapılmasını istemişti.

Yapılan düzenleme komisyondan geçmesine rağmen Meclis Genel Kurulu'na gelmediği için kanunlaşamadı. Mehmet Haberal annesini son bir kez göremedi. Mehmet Haberal, babasını da cezaevindeyken kaybetmişti
[Resim: 833341001179378455ez2ck2.gif]Kibirlenme yiğit yaşa
Türk ordusu Kemal Paşa
Al bayrak göğsümde hala
Sağ kolumsun Zöhre Ana[Resim: ataxh8.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.