You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHP, istifasını istedi

CHP, istifasını istedi

Posting Freak
CHP, istifasını istedi
Bursa’nın merkez Nilüfer İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in danışmanı Gülay Tezcan'ı tartakladığı öne sürülen CHP’li Meclis üyesi Yavuz Selim Alpaslan’ın istifasını isteyen CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı, kendisini tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin,yaptığı yazılı açıklamada, partinin görüşleriyle tamamen ters olan bu tutumun kabul edilmesinin mümkün olmadığı kaydedildi.

Açıklamada, ’Biz CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı olarak bu yaklaşımlar nedeniyle belediye meclis üyesinin derhal istifa etmesini istiyoruz ve Tüzüğün 70. Madde A Fıkrası a ve b bendine göre tedbirli olarak kesin çıkarma talebiyle disipline sevk ediyoruz. Kadına karşı bu yaklaşımda bulunan hiç kimse CHP’de siyaset yapamaz, yapmasına izin vermeyiz" denildi.

12 Haziran 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.