You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHP'den Sultanbeyli'ye imam

CHP'den Sultanbeyli'ye imam

Posting Freak
CHP'den Sultanbeyli'ye imam
[FONT=Courier New] CHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen ve çok sayıda türbanlı kadının katıldığı toplantıda konuşan Osman Nuri Bedir, "Allah nasip ederse inanan inanmayan, açık gezen kapalı olan, çarşaflısıyla, cüppelisiyle, sarıklısıyla, Alevi’siyle Sünni’siyle, Kürt’ü ile Lazı’yla omuz omuza onurlu bir yaşam sürdürebilmenin yollarını burada inşa edeceğiz" diye konuştu.

CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen ise kendilerine el uzatan halkın elini tuttuklarını söyledi. Halkın dışlanamayacağını ve görmezden gelinemeyeceğini belirten Sevigen, belediye başkan adayı Bedir’in sözlerini kastederek "Osman Bey sarıklı ve cüppelilerin partiye üye olmalarını istediğini söylemiyor. Sadece oy istiyor" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin de İstanbul'da tapu sorununun yıllardır çözülmediğini belirterek, ''İstanbul'da 300 bin nüfuslu bir ilçe düşünün, sosyal ve kültürel hiçbir merkezi yok. CHP olarak ilk belediye başkanı adayını Sultanbeyli'de açıklamayı, bu ilçe kaderine terk edildiği için, sanki İstanbul'un bir ilçesi değilmiş gibi görüldüğü için tercih ettik'' şeklinde konuştu.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.