You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

çArşı gururla sunar!

çArşı gururla sunar!

Posting Freak
çArşı gururla sunar!
ÇARŞI’nın kısa süre önce Köy Okullarına Destek vermek için başlattığı proje kısa sürede büyüdü ve toplumun her kesiminden destek gördü. Destek verilen okul sayısı 110’a yükseldi ve yardımlar okullara iletilmeye başlandı. Kampanya 15 Aralık tarihine kadar da devam edecek.

Tiyatro Dünyası Oyuncuları da 29 Kasım’da Kadıköy Duru Tiyatro’da projeye destek vermek için perdelerini açacak. 29 Kasım’da Duru Tiyatro’da açılacak ÇARŞI standına ihtiyaç listesindeki ürünlerden en az bir tane getiren herkes Arapsaçı oyununu için %50 indirimle 15TL ödeyerek izleyebilecek!

Unutmayın, kampanyada kesinlikle para yardımı kabul edilmiyor.
Yardımlarınızı teslim edebilmeniz için stand 29 Kasım Cuma günü Kadıköy Duru Tiyatro’da açılacak. Lütfen 29 Kasım haricinde Duru Tiyatro’ya giderek ürünleri teslim etmeye çalışmayınız!

İhtiyaç Listesi
Kırtasiye (defter, kalem, çanta vs), ayakkabı, çorap, oyuncak, Beşiktaş atkısı ve beresi.

(Lütfen kullanılmış ürünler getirmeyiniz. Ürünlerin yeni olması gerekiyor)
29 Kasım dışında da yardım ürünlerinizi aşağıdaki kargo adresine ulaştırabilirsiniz.

Örnek mahallesi Bestekar amir ateş cad.Bişgenler ap.no=5 dükkan no=2 Ataşehir/ İstanbul’

* %50 indirimle bilet almanız için gişeye kampanyaya katıldığınıza dair bilgi vermeniz yeterlidir. Getirdiğiniz ürünlerin sayısı ve parasal ederinin bir önemi yok

* Kargo ile yardımlarını gönderen seyirciler kargo fişini gişeye gösterebilirler. Kargo fişiniz yanınızda yoksa bilgi vermeniz de yeterlidir.
Haydi, köy okullarına destek vermek için hepbirlikte elele verelim’
Kampanya ile ilgili ekibimizle iletişim için:

0536 320 5855 – [email protected]

çArşı gururla sunar!
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.