You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çalışma Masasından Yatağa Dönüşen Muhteşem Bir Tasarım

Çalışma Masasından Yatağa Dönüşen Muhteşem Bir Tasarım

Posting Freak
Çalışma Masasından Yatağa Dönüşen Muhteşem Bir Tasarım
Çalışma Masasından Yatağa Dönüşen Muhteşem Bir [B][COLOR=#b30000]Yatak Tasarımı ile sizlerle birlikteyiz.İngiliz [COLOR=#b30000]Studybed tarafından üretilen bu ürün muhteşem birşey.Üstelik bu yatağa dönüştürme işlemlerini masanın üzerini toplamadan yapabilirsiniz.Öyle sizi yoran bir işlem yapmanıza gerek yok.Saniyeler içerisinde Çalışma Masanız Yatağa dönüşmüş olacaktırÇalışma Masası[/B]


Çalışma Masasının Kurulmadan önceki hali budur.Gayet kullanışlı bir Çalışma Masası olarak güzelce kullanabilirsiniz.
[Resim: 1.jpg?v=0]
Masayı Dönüştürme


Çalışma Masasını yukardaki tutma aparatından tutup hafifçe kendişnize doğru çektiğiniz zaman Masayı yatağa çevirmeye başlıyorsunuz.
[Resim: 2.jpg?v=0]
]Yatak Hali

Yatağa çevirdikten dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Yatağınında gayet konforlu olduğunu vurgulayan firma sizi memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır.

[Resim: 3.jpg?v=0]
Avantajları

Bu ürünü kullanarak ufak odalarınızda yer tasarrufunu sağlayabilirsiniz.Odanızdaki “yatağı nereye koyucam[Resim: 42.gif] masayı nereye koyucam” derdinden sizi kurtaracaktır.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.