You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çağdaş Dindarlık

Çağdaş Dindarlık

Junior Member
Çağdaş Dindarlık
[COLOR=#2a2a2a] ÇAĞDAŞ DİNDARLIK

Şimdi Aczimendiler’de saçlı sakallı sarıklı cübbeli üniversiteye girmek ve okumak istiyorlar. Eğer siz başörtülü birini okula alırsanız bıyıklı biri niye girmesin, kulağında küpe olan, kendisini eşcinsel gören bir erkek niçin etek takarak okula girmesin. Onlarda okumak istiyorlar, onların da okuma hakkı çağdaşlık değil midir?
Uzayda namaz kılan astronot, ezan sesini duyduğunu söyledi. Gaipten gelen bir ezan sesi ile uzay boşluğunda namaz kılarak çağdaşlıkla dinin bir arada olduğunu kanıtlamadı mı? Daha sıra uzayda kurban kesmeye gelecek. Yerin göğün dua ile durduğuna inandıkları bir ortamda çağdaş dindarlığa da bu yakışır işte. Şimdi artık internette çetleşerek koca bulan çarşaflı veya başı kapalı kadınların çağdaş olmadıklarını kim söyleyebilir ki. Hem cep telefonu, bilgisayar, otomobil, motosiklet kullanacaklar hem de çağdaş sayılmayacaklar. Kapalı muhafazakar bayanların parklarda sarmaş dolaş gezmeleri, sinemalara sevgilileriyle el ele gitmeleri ne kadar çağdaşlıksa, tıp fakültelerinden mezun olup ta hastanelerde erkek muayyene etmeyen çağdaş dindarlarımızda demek ki o kadar çağdaş.
Evlenme programlarına çıkıp nasıl bir eş aradıklarını en ince detaylarına kadar anlatan çağdaş dindar bayanlarımız yok mu? Haremlik selamlıkla çağdaş olabilen, plajlarda erkek kadın ayrı ayrı denize giren çağdaş dindarlarımız ve bunlara üçer çocuk yapın diyen çağdaş ve dindar başbakanımız yok mu? Yeşil sermaye ye paralarını kaptıran, faizi haram bilen ama çağdaş olmayan dindarlarımızın paralarını dolandırarak çağdaşlıklarını dindarlıklarıyla birleştirenlerin tüzüklerinde dolandırmanın suç olmadığımı yazılı yoksa. Bunlar bilinçsiz ve çağdaş olmayan halkı soymak için helal gıdalar olarak, gıdaları da parçalara bölmüşler, helal gıdalar haram gıdalar. Kendilerinin açmış oldukları süpermarketlerde helal gıda satarak çağdaş olmayan ve çağdaşlaşmaya karşı olan dindarlar üzerinden ticaret yapmaya devam etmektedirler.
Faiz haramdır diyerek kar payı üzerinden para kazanan, bankaları vasıtasıyla da çağdaş olmayan dindarlar sömürülmektedir. Geçmişte büyük bir yarışın içine girip iman gücüyle yerli araba fabrikası kuracağım diye halktan para toplayıp sonrada ortan kaybolan bir dindarımız şimdide jet hızıyla büyük bir otelin odalarını devre mülk olarak satarak para kazanmaktadır. Bu işin mayası, dindarları sömürme çarkından geçirerek elde edilmiştir. Bu dindarları sömüren kesim çağdaş dindar olduklarını söylemektedirler.
Şimdi bakalım başbakanın yerli araba yapın talimatını verdiği zenginlerimizden kime nasip olacaktır yerli araba yapmak.
Artık devlet dairelerinde, metrolarda, uzun yolda, dini bütün dindarlarımız için mescitlerimiz var. Ramazanda çağdaş dindarlık adına oruç tutmayanlara, sigara ve içki içenlere dayak atan dindarlarımız var?
İçki konusundaki çağdaşlığımıza da diyecek yok doğrusu. Çağdaşlığımızın gereği tekel başta olmak üzere rakı fabrikamızla birlikte birçok fabrikalarımızı satacaksınız, özelleştirerek işçileri işten atacaksınız, adına çağdaşlaşma diyeceksiniz. Sözde şarap fabrikalarını destekleme sözü veriyorsunuz fabrika sahiplerine, üzüm yetiştiren köylülerimize destekleme sözü veriyorsunuz. Sonrada içki satılan yerleri kapatmak söz verdiğiniz kişilere yalan söylemek olmuyor mu? Üreticiler başta olmak üzere fabrika sahiplerini zor duruma düşürmek onlara ihanet etmek değil mi? İçki satılan yerler taşlanacak ve birçok içki satılan yerlere içki satma yasağı getirilecek bunlar hep çağdaşlaşma adına olacak bu politikalarınız bir samimiyetsizlik örneğidir.

Çok şükür şimdi dindar çağdaş hırsızlarımız, dolandırıcılarımız, tecavüzcülerimiz var. Dindar çağdaş gazetelerimiz, televizyonlarımız, dindar çağdaş Reisicumhurumuz ve Başbakanımız var ne mutlu bizlere. [COLOR=#2a2a2a] [COLOR=#2a2a2a] [COLOR=#2a2a2a]
Senior Member
Çağdaş Dindarlık
haklısınız var da var
bu davarları bir güden davarda var
Şıh çobanı Velime havale ediyorum bu şeytanın davarlarını ve de cemi cümlesini
İnsan isen yola gel
Bülbül isen güle gel
İkilik yoktur bizde
Kafir isen dine gel
ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.