You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bu Kadın 8 Yıldır Uyuyor

Bu Kadın 8 Yıldır Uyuyor

Posting Freak
Bu Kadın 8 Yıldır Uyuyor
[Resim: 66965.jpg]

Dünya tatlısı bir kız dünyaya getirdi. Ancak bebeğini göremedi. Çünkü o tam sekiz yıldır uyuyor... Eşi ise fedakarlığı ile şaşırtıyor.

Dünya tatlısı bir kız dünya getirmişti.Ancak, biricik kızını hiç görmedi. Çünkü, ameliyathanede beynine oksijen gitmedi ve komaya girdi. Bitkisel hayata giren Nebahat Yamanoğlu o günden beri tam sekiz yıldır uyuyor.

Vefalı eş böyle olur
Görülmemiş bir vefa örneği gösteren Ahmet Yamanoğlu, eşine bebekler gibi özenle bakıyor.Saçlarını tarıyor, yiyeceklerini elleriyle hazırlıyor, özel karışımlı bitki çayları içiriyor. Hafızasını tazelemek için müzik dinletiyor ve her gün onunla konuşuyor.

[Resim: 1.20080714152840.jpg]

Karısı için evlenmedi
Eşinie kimsenin bakmayacağını düşünerek hiç evlenmeyen vefalı koca, şimdi sahibi olduğu atölyede işçi olarak çalışıyor.

AİHM'e gidiyor
Doktorlar hakkında açtığı davaların tamamlanmasının ardından AİHM’e yapacağı başvuru için gün sayıyor. Yamanoğlu'nun şimdi bir misyonu var.

Sezaryana hayır kampanyası başlattı
Başına gelen dramı, gereksiz yere yapılan sezaryan ameliyatına bağlayan acılı eş, normal doğumu öneren ve sezeryanın tehlikelerini anlatan bir sitede anneleri uyarıyor.

Şimdi mucize bekliyor
Eşinin yeniden uyanması için dua eden vefalı koca Yamanoğlu ve 8 yaşındaki kızı Gülşah ile birlikte şimdi bir mucize bekliyorlar.
[Resim: 114ld.jpg]Ben göremem daha uzun boyunu
Ahret derler kısaltamam yolunu
Bugün Sahı Merdan sarsın oglunu
Yetis Ya Üseyin baban gidiyo

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.