You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bölgede en güvenli ülke İran

Bölgede en güvenli ülke İran

Administrator
Bölgede en güvenli ülke İran
[COLOR="#000000"]Fransa’nın Tahran Büyükelçisi Bruno Foucher, yabancı turistler için bölgedeki en güvenli ve çekici ülkenin İran olduğuna inandığını söyledi.

Çarşamba günü İran İslam Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcısı Hasan Kaşkavi ile görüşen Foucher, ’Fransız elçiliği İran’da gelişen turizmi destekleme konusunda üzerine düşeni yapmaya hazırdır’ ifadelerini kullandı. Foucher ayrıca elçiliğin ana hedeflerinden birinin, kültür ve turizm alanında İran ile Fransa arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması olduğunu belirtti.

İran, Fransa’nın ’turistler için güvenli olmayan 40 ülke’ listesinde bulunuyor.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.