You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bir düşmanımız daha oldu

Bir düşmanımız daha oldu

Administrator
Bir düşmanımız daha oldu
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın BM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmaya Mısır’dan sonra Birleşik Arap Emirlikleri de (BAE) tepki gösterdi. BAE, Dışişleri Bakanlığı Erdoğan’ı [COLOR="#000000"]’sorumsuzluk ve aymazlık’ ile suçladı.

BAE Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın BM’de yaptığı konuşmanın şaşkınlıkla karşılandığı belirtilerek, Erdoğan’ın Mısır’a saldırmak için BM platformunu suistimal ettiği öne sürüldü. Açıklamada, Erdoğan’ın Mısır hükümetini ve halkını taciz etmeyi durdurması istendi.

Mısır Dışişleri Bakanı Samit Şükrü de, Erdoğan’ın kaosu teşvik ettiğini ve kargaşa çıkartan aşırıcı örgütleri destekleyerek Ortadoğu’da ayrılık tohumları ektiğini savunmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM’nin 69. Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, ’Irak’ta, Suriye’de işlenen cinayetlere, Mısır’da demokrasinin katledilmesine itiraz edenler, yine bir takım haksız ve asılsız ithamlara maruz kalıyor, anında teröre destek vermekle itham ediyorlar’ demişti.

odatv.com/n.php?n=bir-dusmanimiz-daha-oldu--2609141200
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Administrator
Bir düşmanımız daha oldu
Hayırlı olsun Smile

Başka devletleri teröre destek vermekle suçlayıp diğer taraftan sırf Esad'ı yıkmak için önüne gelen terör unsuruna yataklık yapmak tüm inandırıcılığınızı ortadan kaldırır. Suriye'yi bölmek isteyen muhalifler Türkiye'de koordine olup toplantı üstüne toplantı yapıyorlardı. Esad kimyasal silahları BM'ye teslim edince oyun bozuldu ve Türkiye tek kaldı...

Bir takım zihniyet diyor ki Irak'ta ve Suriye'de Sünni insanlara kötü davranıldığı için bu örgütler ortaya çıktı !.. Bu tamamen "minareyi çalanın hazırladığı kılıf " gibi temel gayelerini saklamak için söylenen bir sözdür. Elbette orada yaşayan halklara kötü muamele yapılmış olabilir ama bu sadece Sünnilere yapılmıştır anlamına gelmez. Sünniler, Şiiler ve Kürtler artık bir arada yaşayamaz ne Irak'ta ne de Suriye'de...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.