You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Beyaz Cennet" için tanıtım atağı

"Beyaz Cennet" için tanıtım atağı

Posting Freak
"Beyaz Cennet" için tanıtım atağı
UNESCO'nun dünya mirası listesinde yer alan ''Beyaz Cennet'' Pamukkale için tanıtım atağı başlatıldı.

Denizli Valisi Yavuz Erkmen, yaptığı açıklamada, Pamukkale'nin yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı için 4 dilde hazırlanan tanıtım filmi ve bülteninin, Pamukkale İşletme Müdürlüğü vasıtasıyla turizm acenteleri ile bürolarına gönderilmeye başlandığını söyledi.

Pamukkale'ye son iki ay içinde yoğun olarak yerli ve yabancı turist ziyareti olduğunu belirten Erkmen, şöyle dedi:
''Pamukkale'nin yurt içinde ve yurt dışında tanıtımına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca tanıtım filmi CD'leri hazırladık. Ayrıca, yine 4 dile çevrilmiş şekilde tanıtım bülteni hazırlandı. Bunlar, yurt dışındaki turizm acenteleri, turizm büroları ve yayın kuruluşlarına gönderilmeye başlandı.''

Hazırlanan tanıtım filmi ve bülteninde, Pamukkale'nin doğal güzellikleri ile Hierapolis antik kenti, antik havuz ve diğer özelliklerinin anlatıldığını belirten Vali Erkmen, şöyle devam etti:
''Tanıtım filmi ve bültende, Pamukkale'nin en önemli simgelerinden şifa kaynağı antik havuz, Hierapolis antik kentinin kalıntıları olan ana cadde, ticaret merkezi, antik kent Laodikya, Saint Philippe Martyriumu ile ilgili geniş ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Yabancı turistlerin Pamukkale ile ilgili izlenimlerine, düşüncelerine yer veriliyor. Bu tanıtım filmleri ve bültenler, rehberlere de gönderilerek, turistler Pamukkale'ye gelmeden önce, bilgi sahibi olmaları sağlanıyor.''

Erkmen, yenilenen http://www.pamukkale.org.tr internet adresinin de yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi ile takip edildiğini belirterek, şu ana kadar 97 ülkeden 15 bin 179 kişinin internet sitesini ziyaret ettiğini söyledi.

Vali Erkmen, en fazla ziyaretçinin sırasıyla Almanya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa ve İngiltere'den olduğunu vurguladı.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.