You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Beğeni toplayan video: Memleket101 Alevi

Beğeni toplayan video: Memleket101 Alevi

Administrator
Beğeni toplayan video: Memleket101 Alevi
Muhalefetin adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Ben Aleviyim' çıkışının ele alındığı, bir Erdoğan destekçisi ile Kılıçdaroğlu destekçisi arasındaki geçen Memleket101:Alevi videosu izleyenlerden tam not aldı.
[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] 14 Mayıs seçiminde halk milletvekillerini seçerken cumhurbaşkanı seçimi ikinci tura kaldı.
[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] Sandık 28 Mayıs'ta tekrar seçmenin önüne gelecek.

[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] Pazar günü yapılacak seçim için heyecan ve çalışmalar sürüyor...

[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] Seçime 2 gün kala dijital alanda da seçime yönelik birçok içerik dolaşıma giriyor.
[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] İlk tur seçim sürecinde gündeme gelen konuların bir 'kahvehane muhabbeti' formatında ele alındığı eğlenceli Memleket101 videoları dikkat çekiyor.
"Memleket101: Alevi"

[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] Bir video da muhalefetin adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Aleviyim' çıkışından sonra geldi.
[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] Videoda, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabından yaptığı video paylaşımlarından birinde yer verdiği "Ben Aleviyim" çıkışı konu edildi.
[COLOR=#3E4959][FONT=system-ui] "Memleket101: Alevi" başlıklı videoda, bir Erdoğan destekçisi ile Kılıçdaroğlu destekçisi okey oynarken Alevilik çıkışını tartışıyor.

KAYNAK: https://www.ensonhaber.com/gundem/begeni...t101-alevi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.