You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bedri Baykam'a bıçaklı saldırı

Bedri Baykam'a bıçaklı saldırı

Posting Freak
Bedri Baykam'a bıçaklı saldırı
Kars'ta bulunan İnsanlık Anıtı'na yürüyüş düzenlemek amacıyla, Etiler'deki Akatlar Kültür Merkezi'nde, saat 11:00'de, sanatçıların katılımıyla gerçekleşen "Gördüm Duydum Şahidim... İnsanlık Anıtı ile ilgili gelişmeler, bilgilendirme ve eylem planı toplantısı" sonrası ressam-yazar Bedri Baykam'ın bıçaklı saldırıya uğradığı bildirildi.
Baykam, ambulans ile Maslak Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi.
Öte yandan, görgü tanıkları olayı şöyle anlattı: "Toplantı çıkışında çığlıklar duyuldu. Kapkaç olayı olduğunu zannettik. Çünkü çığlık çığlığa bağırmaya başladı. Sonra bıçak yarasını gördük. Acıdan konuşamıyordu. Ambulans diye bağırmaya başladı. Heyecandan mı kendini yere yattı, yoksa aldığı darbeden mi anlayamadık. "
18 Nisan 2011
Cumhuriyet
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler
Member
Bedri Baykam'a bıçaklı saldırı
Yapılan bu alçakça saldırıyı nefret ve şiddetle lanetliyorum .SANA DÜŞMAN, BANA DÜŞMAN, DÜŞÜNEN İNSANA DÜŞMAN.....
Posting Freak
Bedri Baykam'a bıçaklı saldırı
] İnsanlık kin ve nefrete daha çok yöneldikçe birlik beraberlik bütünlükten de bir o kadar uzaklaşıyoruz.

]Kim olursa olsun böyle bir manzarayı hiçbir insan haketmiyor canı veren Allah ama bir insan çok rahatça başka bir insanın canına kastedebiliyor yazık ki yazıkk.....
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

Mustafa Kemal Atatürk

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.