You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir

bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir

Senior Member
bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir
Hizbullah'a yakınlığıyla bilinen Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından, Kutlu Doğum Haftası kapsamında düzenlenen mitingde konuşan Doğruhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktaş, "Allah ve Resulüne kanun koymaya uğraşanlar alçakça kaybedecekler. Zaten kaybetmişlerdir" dedi. Peygamber ile savaşanların hep kaybettiğini söyleyen Mehmet Göktaş, Mustafa Kemal Atatürk'e hakaretlerini de içeren konuşmasında şunları dedi:

"Rejimin sahiplerine sesleniyoruz; Bunu itiraf edin, kabul edin, ilan edin, kaybettiniz. Hazreti Muhammed kazandı deyin. Kaybetmenin gereklerini yerine getirin. Bu coğrafyanın taşına toprağına yazdığınız zırvaları alın götürün. Lütfen bu minik yavrularımızın beynine yerleştirdiğiniz küfür sözlerini, saygı duruşlarını, puta tapışları alın götürün artık, istenmiyorsunuz. Peygamberle savaşanlar kaybetmişlerdir. Lütfen bunun gereğini yerine getirsinler. Peygamber kazanmıştır, Peygamber sevdalıları kazanmıştır. Şeyh Said Pehlevi kazanmıştır, Bediüzzaman kazanmıştır, İskilipli Atıf Hoca kazanmıştır. Şapka giymediği için idam edilen binlerce müslüman kazanmıştır. Kemalizm kaybetmiştir. Bunu lütfen resmi kurumlar kabul etsinler. Bu sevda öyle bir akıyor ve gidiyor ki bunun önünde hiç kimse duramayacaktır."


Mehmet Göktaş, hükümete seslendiğini belirterek, "Muhammed sevdalılarının görüşleri alınmadan atacağınız hiç bir adımda ileri gidemeyeceksiniz. Peygamber sevdalılarını görmeden yapacağınız bütün hesaplar geri dönecektir. Atacağınız bütün adımları geri çekmek zorunda kalacaksınız" diye konuştu.

Meydanda 'La İlahe İllallah' yazan bayraktan başka bayrak görülemediğini kaydeden Mehmet Göktaş, "Ezilenler, mazlumlar ve kurtuluşu başka yerde arayanlara sesleniyorum. Hazreti Muhammed'in elinden başka yapışacak el yoktur. Bize şeref, onur ve özgürlük verecek el onun elidir" dedi.

Konuşmaların ardından miting Kürtçe ve Türkçe ilahilerin okunmasıyla deam etti ve yapılan duayla sona erdi.

Odatv.com
Administrator
bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir
İt ürür kervan yürür.

Mustafa Kemal'in kervanı Muhammed Ali kervanıdır. Mustafa Kemal'in yolunda milyonlarca insan var ve bu insalar zamanı geldiğinde size haddinizi bildirecek merak buyurmayın.

Tarih tekerrür edecek. 15 Mayıs 1919 yılında yunan dölleri İzmir'e girdiklerinde saltanatçılar sevinç içinde ermeni ve rumlarla sevinç çığlıkları atıyorlardı. Mustafa Kemal'imiz ne dedi bu işgale :" Geldikleri gibi giderler."

Siz de geldiğiniz gibi gideceksiniz.

Allah'ın aslanı Şahımerdan Ali'nin ruhunu taşıyan aslan Mustafa Kemal kuyruklarınızı ne zaman dürmek isterse o zaman dürüleceksiniz.

Bu memlekette yer gök nerdesin,yetiş ya Mustafa Kemal Atatürk sesleri çıkana kadar bu süreç böyle gidecek.

Memleket Atalar Atası'nın kıymetini bildiği gün Günel yeniden doğacaktır...

Güneş doğduğunda yarasalar meydanı terkedeceklerdir.
Senior Member
bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir
icim o kadar rahatki.... kurban oldugum... mustafa kemal pasam,in gözü zaten üzerlerinde.. haberleri yok...pasam benim gun geldinde cikacak ortaya... niyazim olsun sana . kemal pasammm.. atatürk.üm.... sen firsat verme zalime düsman,a.....allah allah..
Member
bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir
Mustafa Kemal in Türkiye sinde Onun önderliginde kurulan Cumhuriyet te dogup,yetisip ar namus,seref,toprak,Vatan sahibi olacaksin,
ve bu sahip oldugun degerlere nankörlük edip,menfaatlerin sebebiyle din yobazligi yapip insanlari pesinizden götüreceksin.
Sunu unutmayinki siz yobaz dinciler asil sizler Türklügün karsisinda diz cökeceksiniz.

Bu Memleket tarihte Türktü bugünde Türk tür ve ebediyen Türk olarak kalacaktir.
Mustafa Kemal Atatürk
Senior Member
bediuzzaman kazanmis kemalizim kaybetmistir
Ne bilsin ki cahil o Mustafa Kemal Paşa'nın yolu zaten Hak Muhammet Ali'nin yolunun ta kendisidir ne bilsin gafil
uleması bu güne kadar gerçeklerden nasiplenip aktarmışmı ki kendilerine gerçeklerden Hak'tan Hakikatten bahsetmişler mi ki bilebilsinler işte böyle yarım yamalak bilgilerle dinden imandan olduklarının bile farkında değiller zavallı biçareler nefislerinin peşinde koşmaktan şeytanın yoluna hizmet ettiklerinin farkındalar mı acaba?
İnsan isen yola gel
Bülbül isen güle gel
İkilik yoktur bizde
Kafir isen dine gel
ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.