You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayramda hava nasıl olacak?

Bayramda hava nasıl olacak?

Posting Freak
Bayramda hava nasıl olacak?
İlk 2 gün kış değerleri kendini gösterecek...

Bayramda hava koşulları son günlerdeki gibi olmayacak, çok ciddi bir dalgalanma var. Sıcaklıklarda büyük değerlerde düşüş olacak, kış değerlerini kendini gösterecek.

Hafta sonu başlangıcıyla beraber yurtta yağış yok, sıcaklık değerleri bir kaç derece azalıyor. Pazar gününden itibaren Marmara ve Ege'ye yağış geliyor. Yağışlar sağanak ve kısa süreli sağanak şeklinde görülecek ve daha çok akşam saatlerinde etkili olacak bu yağışlar.Pazartesi günü rüzgarın kuzeye dönüşüyle beraber soğuk hava girişi başlıyor. Bayramın ilk gününde İstanbul'da beklenen sıcaklık 9-10 derece civarında. Sıcaklıklar neredeyse yarı yarıya düşecek. Sağanak yağış bekleniyor. Salı günü ise sıcaklık 7 derece, sabahın ilk saatlerinden itibaren yağışın etkili olması bekleniyor.

Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu bayramın birinci ve ikinci gününü yağışlı geçiriyor. Özellikle Salı günü Karadeniz'de, İç Anadolu'nun doğusunda,Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'da şiddetli yağışlar bekleniyor. Yağışların çok kuvvetli olması bekleniyor, su baskınlarına karşı dikkat!

Bayramın birinci ve ikinci günü yaklaşık 10-15 derece düşen sıcaklık değerleri üçüncü ve dördündü gün toparlanıyor ve yaklaşık 10 derece yükselecek. aniden yükseliyor.

Kaynak:VATAN
[Resim: 114ld.jpg]Ben göremem daha uzun boyunu
Ahret derler kısaltamam yolunu
Bugün Sahı Merdan sarsın oglunu
Yetis Ya Üseyin baban gidiyo

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.