You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayramda acı bilanço: 101 ölü!

Bayramda acı bilanço: 101 ölü!

Posting Freak
Bayramda acı bilanço: 101 ölü!
[Resim: 321.jpg]
Bayramda acı bilanço: 101 ölü!
Yapılan uyarılara rağmen bu bayramda da çok üzüldük. Daha tatil bitmeden gelen ilk rakamlar bir hayli düşündürücü!


[COLOR=#990000]Tatil öncesi yetkililerin yaptığı tüm uyarılara ve aldığı tedbirlere rağmen Kurban Bayramı'nın trafik kazası bilançosu ağır oldu .
AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, arife gününden bayram süresi boyunca en çok ölümlü trafik kazası 24 kişiyle bayramın ikinci gününde meydana geldi. Söz konusu sürede en çok yaralanma ise 127 kişiyle arife günü oldu.
Kazalar arasında, Bingöl-Elazığ kara yolunda 5 kişinin öldüğü, 17 kişinin yaralandığı, Darende-Gürün kara yolunda 1 kişinin öldüğü, 37 kişinin yaralandığı ve Samsun'dan Terme yönüne giden yolcu minibüsünün devrilmesiyle 28 kişinin yaralandığı kaza, ölü ve yaralı sayılarındaki fazlalıkla dikkati çekti.
[Resim: 46.gif]
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.