You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayram tatili kaç gün olacak?

Bayram tatili kaç gün olacak?

Posting Freak
Bayram tatili kaç gün olacak?
Çalışanların gözü kulağı bugün Bakanlar Kurulu'nda... Saat 10.30'da başlayan toplantıda Kurban Bayramı tatili belirlenecek.

Toplantı, Başbakan Erdoğan başkanlığında merkez binada yapılıyor.
Vatandaşın merakla beklediği haber Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı...

Kurban Bayramı’nın hemen ertesinde gelen Cuma gününün de tatil ilan edilmesi bekleniyor. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa da bu yönde karar çıkacak... Böylece 4 gün olan Kurban Bayramı tatili haftasonu ile birleşerek 9 güne çıkacak.

Özellikle turizmciler bu kararı dört gözle bekliyor. Bir çok kişi de 9 gün tatil kararı çıkacağı ihtimalini göz önünde tutarak şimdiden rezervazyonlarını yaptırıyor.

Kuruldan beklenen bir diğer karar da bayram boyunca köprü ve otoyolların ücretsiz hale getirilmesi. Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında resmi açıklama bekleniyor.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.