You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bayrak yürekte Atatürk bilinçte

Bayrak yürekte Atatürk bilinçte

Administrator
Bayrak yürekte Atatürk bilinçte
Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Ankara’da ’Bayrak ve Atatürk yürüyüşü’ yaptı. TGB’liler, Türk bayrağı altında birleşerek, IŞİD’i ve PKK’yı tasfiye edeceklerini söyledi

TGB; IŞİD’in Ayn el-Arab (Kobani) saldırısının ardından Türkiye’de farklı noktalarda yapılan protestolarda Atatürk heykelleri ve Türk bayrağına yapılan saldırıları, "Bayrak ve Atatürk" yürüyüşüyle protesto etti. Kurtuluş Metrosu önünde toplanarak Sakarya Caddesi'ne yürüyen TGB’lilere yurttaşlar ve sürücüler korna çalarak destek verdi. Yolda bayrak satıcılarından bayrak alan gençlerin yürüyüşe katılması dikkat çekti.

[Resim: Bayrak%20y%C3%BCrekte%20Atat%C3%BCrk%20b...3%A7te.jpg]

GENÇLER 'SESSİZ ÇIĞLIK'LA BULUŞTU
Sakarya Caddesi girişinde, ’Bayrak yürekte, Atatürk bilinçte’ pankartı açan TGB’lileri, ’Sessiz Çığlık’ eylemi yapan ’Vardiya Bizde Platformu’ ve TESUD üyeleri, ’Yaşasın Türkiye Gençlik Birliği’ sloganıyla karşıladı. TGB Genel Başkanı Çağdaş Cengiz, sözde İstanbul Askeri Casusluk davası ve Zirve Yayınevi davalarında halen tutsak subayların bulunduğunu belirterek eylemdeki askerlere ve yakınlarına destek verdi.

TÜRK BAYRAĞI ALTINDA PROVOKASYON OLMAZ
Son günlerde Türkiye’de yaşanan gelişmelere dikkat çeken Çağdaş Cengiz, Sakarya Caddesi’nde yaptığı açıklamada, ’Bingöl’de 2 şehit verdik. Okullarda, çarşılarda yangınlar var. Türk bayrağını, Atatürk bayraklarını yangınlar içine atmaya çalışanlar var. O yangınların içinde doğdu Türk bayrağı ve Atatürk heykelleri. Türk devrimi, Atatürk’ün önderliğinde o ateşin üstüne yürüdü. Türk bayrağı altında birleşeceğiz’ diye konuştu. Bu yangından Türkiye, Suriye ve İran’ın birliğiyle çıkılacağını bildiren Cengiz, ’Gerici ve bölücü terör tasfiye edilecektir. IŞİD’ten PKK’ya kadar hepsini tasfiye edeceğiz’ dedi.

KÜRDÜMÜZÜ YANGINDAN BAYRAĞIMIZLA KURTARACAĞIZ

Cengiz şöyle devam etti: ’Türkiye’yi birleştirerek barış sağlanır. Atatürk gençliği olarak Türkiye’yi birleştirmek için mücadelenin en ön safındayız. Vatan-devrim mevzisine yerleştik. Kürdü de o yangınların içerisinden bu bayrak ve Atatürk’le bizler kurtaracağız. TSK’nın varlığı ne kadar önemliymiş bir kere daha gördük. Bütün milletimize sesleniyoruz. 29 Ekim’de bütün Türkiye’de meydanları, bağımsızlık bayraklarımızla donatacağız.’

Olcay Kabaktepe / Ankara
Administrator
Bayrak yürekte Atatürk bilinçte
Türkiye Cumhuriyeti'ni şu an içinde bulunduğu kaostan kurtarmaya siyasi partilerin gücü yetmez, tek çare Türk Milleti'nin yürekten birlik ve beraberliğidir..Mustafa Kemal Atatürk'ün '' Ne mutlu Türküm diyene '' sözünü özümsemiş insanlara o kadar çok ihtiyacımız var ki !
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.