You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Balyozcularca fişlenen paşaya HAS Parti sahip çıktı

Balyozcularca fişlenen paşaya HAS Parti sahip çıktı

Posting Freak
Balyozcularca fişlenen paşaya HAS Parti sahip çıktı
Balyozcuların fişlediği paşa HAS Parti’de

[Resim: 3.jpg]
Balyozcularca fişlenen paşaya HAS Parti sahip çıktı

Numan Kurtulmuş, ordudan dışlananlara da kucak aştı. Kurtulmuş balyozcuların fişlediği bir paşayı partisinin Genel İdare Kurulu'na aldı.Emekli Tümgeneral Yalçın Pehlivanoğlu HAS Partiye girdi ve GİK üyesi oldu. Pehlivanoğlu’nun adı ‘’Balyoz Darbe Planı’’ belgeleri arasında yer almış ve kendisi için ‘’Erbakan ekibinden’’ notu konulmuştu. Yani Pehlivanoğlu darbeciler tarafından fişlenen bir isimdi. Balyozcular Pehlivanoğlu'nu fişlemişler Numan Kurtulmuş'ta emekli Tüm Generale sahip çıkmıştı.

GENEL İDARE KURULUNA GİRDİ
Kara Kuvvetleri, Komutanlığı Değerlendirme ve Denetleme Başkan yardımcılığı görevinden emekli olan Yalçın Pehlivanoğlu Genel İdare Kuruluna girdi.

Pehlivanoğlu’nun adı ‘’Balyoz Darbe Planı’’ belgesi olduğu öne sürülen notlarda geçmiş ve kendisi için ‘’Erbakan ekibinden’’ ifadesi yer almıştı.

LİSTEDEKİLERİN YANINA İŞARET KONULMUŞTU
Balyoz DVD’leri içindeki ‘’GEN ETÜD’ isimli bir dosyada Türk Silahlı Kuvvetlerinin 2003’teki komuta kademesi listesinde 200’ü aşkın generale yer verilmişti. Listedeki isimlerin yanında (+), (-), (?) gibi işaretler konulmuştu.

ANAP VE DP'DEN DE İSİMLER VAR
Gölcük depremi sırasında Yalova’da Tugay komutanı olan, KKTC’de Tümen komutanlığı yapan ve 2005’de emekli olan Pehlivanoğlu GİK listesine girerken, Kurtulmuş ile birlikte Saadet Partisinden ayrılan Hüsamettin Korkutata, Lütfi Esengün, Mehmet Bekaroğlu, Mukadder Başeğmez, Musa Demirci, Ömer Vehbi Hatipoğlu, Sacit Günbey, Şeref Malkoç, Teoman Rıza Güneri de GİK’e seçildi.
Anavatan Partisi eski milletvekili Beyhan Aslan, Demokrat Parti’de Genel Başkan Yardımcılığı yapan Çağrı Erhan ile Türkiye Birleşik İşçi Partisi (TBİP) Genel Başkanlığı’ndan istifa eden Prof. Zeki Kılıçaslan ile DP’de milletvekilliği yapan Ümmet Kandoğan da 65 kişilik GİK’de yer aldı.
"Atatürk büyüktür, ruhu Ali’ dir"

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.