You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bakanlık gezisinde cemaat skandalı

Bakanlık gezisinde cemaat skandalı

Administrator
Bakanlık gezisinde cemaat skandalı
Balkan Gençlik Treni Projesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Balkanlar’daki Osmanlı miraslarını 19-29 yaş aralığındaki gençlerin görmesi için organize edildi.

Organizasyonda gidilecek ülkeler ve gezilecek yerler önceden belirlenmiş durumda. Bu yerler dağıtılan broşürlerde de belirtiliyor.

Ancak 26 Haziran 8 Temmuz tarihleri arasında Balkan Gençlik Treni projesi kapsamında geziye çıkan öğrenciler seyahat sırasında hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kaldılar.

Makendonya’dan Üsküp’e kadar yolculuk beklendiği seyirde devam ederken Ammar isimli rehber Manastır yerine öğrencileri Fethullah Gülen’in Üsküp’teki Namık Kemal Koleji’ne götürdü. Tüm öğrenciler bu durum karşısında şok oldu. Organizasyondan sorumlu İbrahim isimli kişinin de bilgisi dahilinde olan gelişme sonrasında 150 kişilik öğrenci grubundan 50’si okula girerken diğer 100 kişi bu duruma tepki göstererek okula girmedi. Böyle bir durumla karşılaşmayı beklemeyen Gülen’in okulundaki yöneticiler ve Gezi’yi organize edenler çok şaşırdı.

Okul yetkililerinin öğrencileri içeri çağırmalarına rağmen okula girmeyi reddederek tepki gösteren öğrenciler, "Bütün gezinin amacı buymuş" dediler.

GÜLEN OKULU NEYE TERCİH EDİLDİ

Gülen okuluna gidilmesine tepki gösteren öğrenciler, ’programda Gülen okulu değil Manastır şehrine gidileceği yazılıyordu’ dediler.

Manastır’daki programda olan Atatürk Müzesi ve Mustafa Kemal’in mezun olduğu Askeri Lise’nin gezilmesi yerine Gülen okulunun tercih edilmesine öfkelenen öğrenciler, ’bu bir rezalet’ diyerek tepki gösterdiler.

Gülen’in okuluna gidildiği için gezide Manastır’a gitmeye vakit kalmadı. Öğrenciler ise gezi boyunca Gülenci ve Gülenci olmayan şeklinde ikiye ayrıldı.

Odatv.com
Posting Freak
Bakanlık gezisinde cemaat skandalı
Demekki Türk Gençliği daha ölmedi....
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Administrator
Bakanlık gezisinde cemaat skandalı
] Balkan Gençlik Treni Projesi ]

Şu isme bak hele ne de takiye'li...

Amaç emekli vaizin okuluna ziyaret.

Atatürk'ün yaşadığı, okuduğu okul yerine bir cemaatin okuluna ziyaret. Balkanlarda Atatürk'ü yok etme projesi bunlar... Ama nafile ...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.