You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bahçeşehir Üniversitesi'nde felsefe okulu açılıyor

Bahçeşehir Üniversitesi'nde felsefe okulu açılıyor

Posting Freak
Bahçeşehir Üniversitesi'nde felsefe okulu açılıyor
Bahçeşehir Üniversitesi'nde felsefe okulu açılıyor

Bahçeşehir Üniversitesi Felsefe Okulu, 7 Mart'ta faaliyetlerine başlayacak. ''Felsefeyi Bahçeşehir'de Yeryüzüne İndirmek'' sloganıyla yola çıkan okula son kayıt günü 3 Mart.


[Resim: medya.php?mn=12790]


Bahçeşehir Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri Doç. Dr. Kaan Ökten ve Doç. Dr. Örsan Öymen'in yönetiminde gerçekleştirilecek Felsefe Okulu'nun, 7 Mart Cumartesi günü faaliyetlerine başlayacağı bildirildi.
Açıklamada, ''Felsefeyi Bahçeşehir'de Yeryüzüne İndirmek'' sloganıyla yola çıkan okulun amacı, ''Felsefe tarihinin önemli sorunlarını çarpıcı başlıklar ve sunumlar içinde ele almak, katılımcılarla tartışmaya imkan tanımak ve felsefeyi sahiden de yeryüzüne indirmek'' olarak tanımlandı.
Felsefe Okulu derslerinin, üniversitenin Beşiktaş Yerleşkesi'nde 14.00-17.00 saatleri arasında yürütüleceği belirtilen açıklamada, derslere son kayıt tarihinin 3 Mart 2009 olduğu ifade edildi.
ATALAR ATASI GİDER
ANALAR ANASI DÖNER
ERMENİLER BİZİ KÖRLER
DÖK DERSİMİ ZÖHRE ANA


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.