You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Atatürk ve bayrağa alçakça saldırı!

Atatürk ve bayrağa alçakça saldırı!

Posting Freak
Atatürk ve bayrağa alçakça saldırı!
Genelkurmay’ın açıklamasında, ’Bursa’da bir ilköğretim okulundaki Atatürk büstü yerinden çıkarılmaya çalışılmış, sökülemeyince sprey boya ile zarar verilmiştir. Adana Yüreğir’de de bir ilkokulun bayrak direğinde asılı bulunan Türk bayrağı, ipi kesilmek suretiyle indirilerek yakılmıştır’ denildi.


Genelkurmay Başkanlığı, 10 Kasım’da Türk bayrağının indirilerek yakılması ve Atatürk büstünün yerinden sökülerek boyanmasına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Genelkurmay açıklamasında, ’Kimliği meçhul kişi veya kişiler tarafından, Bursa Yıldırım’da bir ilköğretim okulundaki Atatürk büstü vidaları sökülmek suretiyle yerinden çıkarılmaya çalışılmış, yerinden sökülemeyen büste müteakiben sprey boya ile boyanmak suretiyle zarar verilmiştir. Adana Yüreğir’de bir ilkokulun bayrak direğinde asılı bulunan Türk bayrağı, ipi kesilmek suretiyle indirilerek yakılmıştır. Adli tahkikat başlatılmıştır’ denildi. Ayrıca önceki gün Irak kuzeyinde faaliyet gösteren bölücü terör örgütü mensubu 6’sı kadın toplam 8 teröristin silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğu bildirildi. Genelkurmay başkanlığı bölgede denetimlerin çok sıkı sürdürüldüğünü, yasadışı olaylara izin verilmeyeceğini de kaydetti.

13.11.2014
yenicaggazetesi.com.tr
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.