You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Atatürk'ü sevmeyenle el bile sıkışmam

Atatürk'ü sevmeyenle el bile sıkışmam

Administrator
Atatürk'ü sevmeyenle el bile sıkışmam
30 Ağustos Zafer Bayramı, Volkan Konak'ın sahne aldığı bin 200 davetlinin katıldığı Girne Savoy Ottoman Oteli'nde coşkuyla kutlandı.

Sanatçı 2 saatten fazla sahnede kaldı. Havanın 40 derece olması, Konak'ın sıcaktan bunalmasına neden olurken, sanatçı konuklara, "Bülent Ersoy yaz kış sahneye vantilatör koyuyor. Benim ne eksiğim var! Ben de istiyorum'' diye serzenişte bulundu. Volkan Konak'ın gecenin ilerleyen saatlerinde Türk Bayrağı ve Kıbrıs bayrağının sahneye çıkmasıyla hep bir ağızdan İzmir Marşı söylendi. Konak, ''Atatürk'ü sevmeyen benimle el bile sıkışamaz! Atatürk'ün kadına verdiği değer, bugünkü değerden fazlaydı'' dedi.

haberturk
Administrator
Atatürk'ü sevmeyenle el bile sıkışmam
Geçmişte çizgisi ne ise bugün de aynı çizgide ilerleyen, sözünün arkasında duran nadir sanatçılardan biri...Yolun açık olsun Volkan Konak...Yüreğindeki Atatürk sevgisine kurban olurum...
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.