You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Atatürk'ü anlamak bir çaredir !..

Atatürk'ü anlamak bir çaredir !..

Administrator
Atatürk'ü anlamak bir çaredir !..
Özellikle günümüzde bir çok fikir kamplarının, Atatürk'ün bir sözüne, bir davranışına sarılıp kendilerini haklı çıkarmağa çalıştığı şu sıralar, O'nun temel yapısını bilmek zorunlu hale gelmiştir. Atatürk için yurtta ve dünyada binlerce kitap yazıldı, seminerler, sempozyumlar düzenlendi. Enstitüler kuruldu, şiirlere, televizyon [’]

Devami...
Senior Member
Atatürk'ü anlamak bir çaredir !..
Atatürk, çare ve kurtuluşun anahtarı olduğu için Gözü Türkiye'de olan, haçlılar ve yandaşları Atatürk ruhuna karşı savaş açıyolar...
GELİN EY DOSTLARIM BİRLİK OLALIM.
İKİ CİHAN SELVERİNDEN SORALIM
SORULUR SORGULAR DARDA DURALIM
MÜRŞİDİ KAMİL'E KUL OLMADIKÇA...

( PİR ZÖHRE ANA )
Administrator
Atatürk'ü anlamak bir çaredir !..
elvan_b yazdı:Atatürk, çare ve kurtuluşun anahtarı olduğu için Gözü Türkiye'de olan, haçlılar ve yandaşları Atatürk ruhuna karşı savaş açıyolar...

Mustafa Kemal Atatürk'ün veciz sözlerinden birisinde der ki :

"Tarih, bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez."

Bizim inandığımız Mustafa Kemal Atatürk; Hakkın mustesna bir Veli'si ve çok iyi biliyoruz ki hiç bir Veli'nin sözü yerde kalmaz. Hiçkimse bundan şüphe etmesin.

Atatürk'e savaş açanlar,Atatürk ilkelerini,devrimlerini yok etmeye çalışanlar ın en sonunda görecekleri sonuç muvaffak olmadıklarıdır.

Elbette halk,onu seven bizler üzüleceğiz yeri gelecek canımız yanacak fakat kimse kusura bakmasın Atatürk gibi bir Önder'e ihanet eden,boşveren,sahip çıkmayan bir halkın başına ne gelirse müstehaktır.


Atatürk hergün bir güneş gibi yurdumuzun üstüne doğuyor ,batıyor. Bu güneşi balçıkla sıvamak isteyen menfiler elbette geçmişte de vardı şimde de varlıklarını sürdürüyorlar.

Ama son gülen biz olacağız...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.