You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Atatürk 30 Ağustos’ta Türkülerle Anılacak

Atatürk 30 Ağustos’ta Türkülerle Anılacak

Posting Freak
Atatürk 30 Ağustos’ta Türkülerle Anılacak
[Resim: 6.gif] Atatürk 30 Ağustos’ta Türkülerle Anılacak

Etiketler: Atatürk 30 Ağustosta türkülerle anılacak haberi,
Eklenme: 24.05.2012

Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe 30 Ağustos Zafer Bayramı hazırlıklarına şimdiden başlıyor. Proje kapsamında Atatürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda, Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek özel bir konserle anılacak. Konserde altı ünlü yorumcu Büyük önder Atatürk’ün en çok sevdiği eserleri seslendirecek.
Ülkü Adatepe, bu organizasyonda hem onur konuğu hem de başdanışman olacak. Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türkülerin seslendirileceği konserden elde edilecek gelir, eğitime destek veren dernek ve vakıflara bağışlanacak.
Şahane Gözler Şahane, Yanık Ömer, Vardar Ovası, Yemen Türküsü, Bülbülüm Altın Kafeste, Cana Rakip Handan Edersin gibi Atatürk’ün sevdiği şarkı ve türküler ünlü ses sanatçılarının dilinden halk ile buluşacak.

Alıntı:Atatürk Devrimleri.com
Kurtuluş savaşını yapan
Atatürk'tür senin Atan
Allah'ın aslanı çıkan
O da Ali'dir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.