You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arınç yayın yasağına karşı çıktı ..

Arınç yayın yasağına karşı çıktı ..

Posting Freak
Arınç yayın yasağına karşı çıktı ..
Arınç yayın yasağına karşı çıktı

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç askeri mahkemenin kararını değerlendirdi. Yayın yasağına karşı çıkan Arınç bakın neler söyledi.


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Genelkurmay askeri mahkemesinin Taraf Gazetesi'nde çıkan 'AKP ve Gülen'i Bitirme Planı' başlıklı haberlerle ilgili yayın yasağını uygun bulmadığını belirtti.

Arınç, bu konudaki kararın sivil ya da askeri mahkemelerce verilip verilmeyeceğinin tartışılması gerektiğini söyledi. Arınç, basın kuruluşlarının bu olaya sahip çıkmaları gerektigini belirtti.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]
Administrator
Arınç yayın yasağına karşı çıktı ..
Askeri Savcılığın müdahalesi çok yerinde ve doğru...

Hatta, silivride görülen davaya çok daha önceden müdahil olmalıydı.

Çünkü kurulan bu tezgahın hedefi TSK ve Genelkurmay başkanlığıdır.

Bu iş fettullahın tertibidir.

Askeri etkisizleştirmeye yönelik bir komplodur.

Askeri Savcılığın bu komploya engel olarak Genelkurmayın yıpratılmasını önlemeye çalışması pek tabiki, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bir mollanın işine gelmez...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.