You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arınç'tan itiraf gibi 'AK Saray' açıklaması

Arınç'tan itiraf gibi 'AK Saray' açıklaması

Administrator
Arınç'tan itiraf gibi 'AK Saray' açıklaması
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Beştepe'de yapılan yeni binanın Cumhurbaşkanlığı olacağından haberi olmadığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Beştepe'de yapılan yeni Cumhurbaşkanlığı konutuyla ilgili şaşırtan açıklamalar geldi.

A Haber'de canlı yayına katılan Arınç, sözkonusu binayla ilgili "Ben de başbakanlığın ve diğer hizmet binalarının oraya taşınacağını düşünüyordum. Ama yeni cumhurbaşkanımız 'ben oraya taşınacağım' dedi" diye konuştu.

Arınç, muhalefetin 29 Ekim Resepsiyonu'nan Çankaya Köşkü yerine Beştepe'deki yeni binada yapılmasına gösterdiği tepkilere ilişkin soruları yanıtladı.

Muhalefetin 'Cumhuriyete hakaret' yorumuyla ilgili şunları şöyledi:

"Bunlar büyük laflar. Vatana ihanet, namus şeref lafları o kadar çok ediliyor ki bunların tükeneceğinden endişeleniyorum.

YENİ CUMHURBAŞKANIMIZ İSTEDİ

Aslında orada Başbakanlık için yapılan yeni binalar vardı. Ben de başbakanlığın ve diğer hizmet binalarının oraya taşınacağını düşünüyordum. Ama yeni cumhurbaşkanımız ’ben oraya taşınacağım’ dedi, Başbakanımızla konuştular ve mutabık kaldılar.

Hiçbir mekan kutsal değildir. Orada çalışacağım demişse bunu Atatürk’le laiklikle bağdaştırmak doğru değil. Her şeyin bir ilki var. Sayın cumhurbaşkanımız öyle uygun gördü. Saygıyla karşılamak lazım."
Posting Freak
Arınç'tan itiraf gibi 'AK Saray' açıklaması
Osmanlıyı kurmaya çalıştı. Yeni bir devlet kurmak zeka işi olduğundan bunu beceremedi...

O yüzden en iyi becerebildiği şeyi kurdu. Saltanat süreceği sarayını kurdu. Çünkü milletin parasıyla saltanat sürmek bunların en iyi becerebildiği özellikleridir...

Üstelik zeka da istemiyor. Haramzade olmak yetiyor...
Mustafa dediler benim adıma
Bir sıfatı Ali bindi atıma
Şimdi de ZÖHRE ANA geldi sıfata
Duyulsun şanımız Yüce Allah' a

(PİR ZÖHRE ANA)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.