You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arap Aleviliği konuşulacak

Arap Aleviliği konuşulacak

Administrator
Arap Aleviliği konuşulacak
Arap Aleviliği konuşulacak
[COLOR=#505050]Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Halklar ve İnançlar Komisyonu, ’Halklar ve İnançlar Kendini Anlatıyor’ etkinliklerine ediyor. Anadolu Aleviliği ile başlatılan etkinliklerin yeni konusu Arap Aleviliği.

[COLOR=#505050]Söyleşide, gazeteci Musa Özuğurlu, ’Arap Alevilerinde Hz. Ali ve Ehl-i Beyt’in önemini’, Ahmet Kara ’Hatay Alevi toplumunu’, yazar Tevfik Usluoğlu ise ’tarihsel, kimliksel, inençsal boyutlarıyla Arap Alevileri’ni anlatacak. Etkinlik 19 Mayıs Pazar günü saat 15.00’te HDK Genel Merkezi’nde gerçekleşecek. (HABER MERKEZİ)

https://www.gazeteduvar.com.tr/kultur-sa...nusulacak/

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.