You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Anadolu Üniversitesi’nd e gerici ve bölücülerden saldırı

Anadolu Üniversitesi’nd e gerici ve bölücülerden saldırı

Member
Anadolu Üniversitesi’nd e gerici ve bölücülerden saldırı
Anadolu Üniversitesi’nde 29 Ekim çalışması yapan TGB’li gençlere, gerici ve bölücüler saldırdı.

29 Ekim çalışması ile Bayrak ve Atatürk’e saygı bildirisi dağıtan TGB’lilere, 30-40 kişilik grup taş, sopa ve soda şişeleriyle saldırdı.

Saldırılara karşı sloganlarla cevap veren TGB’liler, çalışmaya devam etti. Araya Özel Güvenliklerin girmesine rağmen saldırıya devam eden bölücüler, üniversite öğrencisinin tepkisini çekti.

TGB saldırıya karşı sloganlarla üniversite içerisinde Bayrak ve Atatürk yürüyüşü yaptı.

TGB Eskişehir İl Başkanı Güney Karagöllü, ’Cumhuriyet üniversitelerinde bayrağımız dalganlanmaya devam edecektir. Üniversiteler bilim yuvasıdır. Burada kalem ile kitap, soda şişesi ve sopalardan daha güçlüdür. Anadolu Üniversitesi’nde çalışmalarımız büyüyerek devam edecektir.’ şeklinde konuştu.

kaynak aydınlık

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.