You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alman polisi Türkü öldüresiye dövdü

Alman polisi Türkü öldüresiye dövdü

Posting Freak
Alman polisi Türkü öldüresiye dövdü
Polis tarafından karakola götürülen Türk genci Adem Özdamar inanılmaz bir şekilde dövüldü. Özdamar yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Almanya'nın Hagen kentinde, polisin fiziki şiddet kullanması sonucu komaya girdiği iddia edilen ve yoğun bakımda bulunan Adem Özdamar'ın beyin fonksiyonlarının azaldığı bildirildi. Uyuşturucu kullandığı tahmin edilen ''Afrikalı iki zenci peşimde, beni öldürecekler'' diyerek eve çağırdığı polisle birlikte karakola giden Samsunlu Özdamar'ın, 2 saat sonra ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı ve beyin ameliyatı geçirdiği belirtildi.

BEYİN FONKSİYONLARI KÖTÜ

Özdamar'ın ağabeyi Salih Özdamar, karakolda ağır şekilde dövüldüğü iddia edilen kardeşinin, kafasından ağır darbeler alması sonucu geçirdiği ameliyat sonrasında beyin fonksiyonlarının azalmakta olduğunu, doktorların durumunun çok ciddi olduğunu söylediklerini belirtti.

POLİS AÇIKLAMASI KOMEDİ

Büyük kardeş Özdamar,''Bize açıklama yapılmıyor. Karakolda neler olup bittiğinden habersiziz. Polise korku sebebiyle sığındı, ancak 2 saat sonra da polis tarafından çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kafasından çok ağır darbeler almış, kafada ve yüzdeki şişmeden dolayı da beyin ameliyatı yapılıyor. Sağlam adam 6 saat içinde komaya girdi'' dedi. Özdamar, ameliyattan sonra küçük bir video kameraya aldıkları görüntülerde kardeşinin kolunda kelepçe izi ve boğazında morluklar gördüğünü belirtti.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.