You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alevilere ölüm yaşasın IŞİD

Alevilere ölüm yaşasın IŞİD

Administrator
Alevilere ölüm yaşasın IŞİD
CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Çekmeköy Sarıgazi'de yaşayan Alevi vatandaşların evlerine "Alevilere Ölüm", "Yaşasın IŞİD" şeklinde yazılar yazıldığını duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden açıklama yapan Hüseyin Aygün, hükümeti uyarırken, "Çekmeköy Sarıgazi'de Alevi ağırlıklı Sarıbelde sitesindeki 9 apartmana, 3 günden beri 'Alevilere Ölüm', 'Kürtlere ölüm', 'Yaşasın IŞİD' yazılıyor, IŞİD sembolleri çiziliyor. Failleri gören tanıklar da var. Şikâyet üzerine inceleme başlatılmış. Henüz gözaltı yok. İnsanlarımıza yönelik herhangi bir saldırıdan IŞİD'i besleyen, büyüten ve bugünlere getiren AKP iktidarı sorumlu olacaktır. Tıpkı Maraş'taki Yörükselim Mahallesinde dün gerçekleşen saldırı gibi.." ifadelerini kullandı.

Odatv.com

Görsel: Arşiv

[Resim: 27.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.