You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Aleviler örgüte tepkili mi?

"Aleviler örgüte tepkili mi?

Posting Freak
"Aleviler örgüte tepkili mi?
[Resim: 11.jpg]

BDP-Kandil fotoğrafının şifreleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Fotoğrafta Kandil'in Öcalan'ın alacağı kararların arkasındayız mesajı verilirken, birçok kimsenin fark etmediği ince bir ayrıntı da dikkatlerden kaçmadı. Fotoğrafların en dikkat çeken yönlerinden biri de tüm örgüt yöneticilerinin Jack Wolfskin marka ayakkabı giymesi oldu.

Terör örgütüne yakınlığıyla bilinen ajansta yayınlanan fotoğraflarda ilginç ayrıntılar gizli. Habertürk'ün haberine göre, fotoğraflarda örgütün askeri kanadının en yetkili ismi olan Nurettin Sofi'nin yanı sıra Bahoz Erdal da yer aldı. Zap kampında acımasız eylemlerin planlamasını yapan Bahoz Erdal'ın Kandil'e çekildiği ortaya çıktı. Örgüt böylece süreci provoke edeceği korkusunu yaşatan Bahoz Erdal için "kontrolümüzde" mesajı verdi.

Süreci eleştirdiği ve karşı çıktığı iddia edilen Cemil Bayık ve Duran Kalkan'ın da fotoğrafta yer alması "Aramızda bir sorun yok. Hepimiz sürecin arkasındayız" mesajı olarak algılandı.

Fotoğraf karesinde örgütün kurucularından ve Alevi kanadı kontrol altında tutan Mustafa Karasu'nun yer almaması ise soru işaretine neden oldu. "Aleviler örgüte tepkili mi?" sorusu sorulurken Karasu'nun başka bir yerde olduğu için BDP'lilerle toplantıya katılamadığı belirtildi. Karasu'nun Suriye'de olduğu iddia edildi.

AYAKKABI FARKI

Terör örgütü militanlarının Mekap marka ayakkabı giydiği örgütte yöneticilerin tercihinin ise Jack Wolfskin olduğu ortaya çıktı.

Outdoor malzemeler üreten Alman firması Jack Wolfskin'in özellikle ayakkabıları dağcılar tarafından tercih ediliyor. Dünyanın en pahalı ve en kaliteli outdoor malzemelerini üreten firmalardan biri olan Jack Wolfskin, Türkiye'de sınırlı sayıda mağazada satılıyor.

11 Nisan 2013 Perşembe
Kaynak : aksam.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.