You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aleviler içindeki Truva Atları: Bunlar Alevi olamaz !..

Aleviler içindeki Truva Atları: Bunlar Alevi olamaz !..

Administrator
Aleviler içindeki Truva Atları: Bunlar Alevi olamaz !..
Avrupa’da faaliyet gösteren "Alevi" derneklerinin üst kuruluşu olan AABK’nın (Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu) afişine dikkatli baktığımız vakit gördüğümüz manzara bu "Alevi" örgütünün PKK-Kürdistan paçavralarına hiç çekinmeden afişinde yer veriyor...

Bir Alevi'nin,bir Alevi örgütünün PKK gibi, silah, kadın, eroin piyasasını yöneten,bu alçakça işlerle silah,mühimmat alan bir terör örgütü ile ne işi olabilir ?.. PKK'nın dini inancı nedir söyler misiniz?

Alevi örgütleri; Alevilik için vardır, Alevilerin geleceği, hakları için çalışırlar ama görünen o ki sol marksist, kürtçü gurupların ele geçirdiği bu örgütlerin ne Alevilikle,ne Hak Muhammed Ali ile işleri kalmamış. Şimdi Alevilerin mücadelesi ayrımcı Sünni'lerle mi olmalı yoksa içindeki bu truva atlarıyla mı? Alevi derneklerinin içerisini başını işgal eden bu gruplar ve partilerin yandaşları, kendilerine taban ve taraftar toplamak için bu kuruluşlara bir virüs gibi bulaşmışlardır.

Alevilik bugün darmadağın ise bunun en büyük sebebi bu Alevi örgütleridir. Samimi insanlarımızın sığınacakları tek yer olan bu örgütlerde vatandaşlarımız ne öğrenebilir, hangi duyguları, hangi inanç ve ibadetleri gerçek mânâda yaşayabilir çok merak ediyorum doğrusu.

Bu örgütler ya bu pisliği temizlemeli ya da derhal tabelalarındaki Alevi ismini kaldırmalıdırlar.

Taksim meydanında gerçekleşen eylemde insanlarımız yeri göğü "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" naraları ile inlettiler.

"Diren Taksim Yanındayız" affedersiniz Taksim'deki samimi yurttaşlarımızın hangisinin elinde PKK,Kürdistan bayrağı gördünüz? Evet provakötörler zaman zaman sizin afişinizdeki paçavraları açtılar ama gösterilen tepkiler ile defolup gittiler meydandan...

[Resim: 2.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.