You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alevi örgütlerinden Erdoğan’a çağrı

Alevi örgütlerinden Erdoğan’a çağrı

Administrator
Alevi örgütlerinden Erdoğan’a çağrı
Bugün (13 Ağustos) AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir’de Hacı Bektaş Veli’nin Hakk’a yürüyüşünün 751. Yıldönümü Anma Programı’na katılacak. Ancak Alevi örgütleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hacı Bektaş Veli Dergâhı’na yapacağı ziyarete ilişkin dün bir açıklama geldi. Bu ziyareti samimi bulmadıklarını söyleyen Alevi örgütleri, ’Yol yakınken kararından dönmesini istiyoruz’ açıklamasını yaptı. Haber Hafta Sonu’nda bu akşam açıklama yapan vakıflardan biri olan Alevi Vakıfları Federasyonu’nun Genel Başkanı Haydar Baki Doğan yapılan açıklamayı ve Erdoğan’ın cemevleri ziyaretinin anlamını değerlendirdi.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) bugün Yozgat’ta üçüncü mitingini yapıyor. Haber Hafta Sonu’nun bir diğer konukları Medyascope muhabirleri Cansu Timur ve Furkan Erdem DEVA Partisi’nin mitinginden izlenimlerini aktardı.KAYNAK: https://medyascope.tv/2022/08/13/haber-h...-yozgatta/

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.