You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AKP'nin "Paralel" olimpiyatı

AKP'nin "Paralel" olimpiyatı

Administrator
AKP'nin "Paralel" olimpiyatı
[COLOR="#000000"]Cemaat'in organize ettiği Türkçe Olimpiyatları'nın Türkiye'de yapılmasının yasaklanmasının ardından, İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından alternatif olimpiyat düzenlendi.

"Farklı kültürleri bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla" İHH tarafından düzenlenen "6. Uluslararası Çocuk Buluşması", Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın yanı sıra çok sayıda davetlinin yer aldığı programa Bosna Hersek, Arnavutluk, Moritanya, Somali, Makedonya, Yemen, Suriye, Filistin, Gürcistan, Kırgızistan, Pakistan, Sri Lanka ve Tanzanya'dan gelen 75 çocuk katıldı.

Programın başlangıcında katılımcılara tanıtılan davetli çocuklar ellerinde kendi ülkelerinin bayraklarını taşıyarak salonda seramoni yürüyüşü yaptı.

Yandaş medyada oldukça geniş yer bulan "Çocuk Buluşması" nda, seslendirilen Türkçe şarkıya eşlik eden çocuklar dans etti. Misafir çocuklar, yöresel kıyafetleriyle performans sergiledi.

Programda konuşan Yalçın Akdoğan, yetim hakkı yemek büyük günahtır" dedi.

"HELAL DEĞİL"

Yeni Akit gazetesi, 20 Haziran 2014'te yaptığı bir haberde Türkçe Olimpiyatları'nı çok sert bir dille eleştirmişti.

Radikal çıkışlarıyla bilinen Furkan Vakfı kurucusu Alparslan Kuytul'un açıklamalarına yer verilen haberde, İslam adına "şarkılı türkülü eğlence" düzenlenmesinin İslam'a uymadığı belirtilmiş ve "Önceleri yaşı küçük kızlar çıkartılıyordu şimdi yaş 17-18'e yükseltildi. 18 yaşında bir genç kızın başı, boynu, kolları, gerdanı açık, her türlü müzik aletiyle erkeklerin karşısında şarkı söylemesinin ve bu kıza erkeklerin bakarak dinlemesinin helal olduğunu kimse söyleyemez." ifadelerine yer verilmişti.

odatv.com/n.php?n=bu-da-akpnin-paralel-olimpiyatlari-1910141200

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Posting Freak
AKP'nin "Paralel" olimpiyatı
Ne yaparsanız yapın sizin yaptığınız her şey, ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN Tüm dünya Çocuklarına armağan etti 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramına benzemez.
Nefsi “Pir”in gölgesinden başka hiçbir şey öldüremez; o “nefs öldüren”in eteğini sımsıkı tut.
''HZ MEVLANA''

ÜSEYİN'in Aşkına Şahitsen, Bu Şahadet Kutlu Olsun... Sen ÜSEYİN'in Aşkı ile Her Dem Diri Kalanlardansın, Ve Sen
'' Aşkın Şehidi'sin!..''
Ben HZ. ÜSEYİN'DEN NASIL YAŞAMAYI VE NASIL ÖLMEYİ ÖĞRENDİM
ÇELEBİ

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.