You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

'AKP'nin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada'

'AKP'nin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada'

Posting Freak
'AKP'nin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada'
MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Çakır ile beraberindeki MHP Samsun milletvekili adaylarının, seçim çalışmaları kapsamında Çarşamba ilçesini ziyaret ettiği bildirildi İlçe esnafı ve halkıyla bir araya gelen Çakır ve diğer adayların, parti programı hakkında bilgi vererek, destek istedikleri ifade edilen açıklamada, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çakır'ın, şu sözlerine yer verildi:
''AKP hükümetinin ekonomiyi ne hale getirdiği ortada, sorunların çözümü için MHP'nin iktidar olması lazım. Sizlerden MHP'yi iktidara getirmenizi, MHP'ye oy vermenizi istiyoruz. MHP iktidarında sorunlarınız çözüme kavuşturulacak, sıkıntılarınız bitecek. Derdiniz kalmayacak. İşte pırıl pırıl, genç, dinamik, MHP'li milletvekili adayları. Hepsi de sizlere hizmet etmek için bekliyor. Samsun, AKP'ye 6 milletvekili verdi. Denedi olmadı. Şimdi MHP'ye de 6-7 milletvekili neden vermesin. MHP'ye oy verin, bizlere yetki verin. Bir olalım, birlik olalım. MHP'yi iktidara getirelim. Türkiye'ye hizmet edelim. MHP iktidarında sorunlarımızı hep birlikte çözüme kavuşturalım.''

9 Mayıs 2011
Cumhuriyet
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.