You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"AK Parti kuruntulu"

"AK Parti kuruntulu"

Posting Freak
"AK Parti kuruntulu"
"AK Parti kuruntulu" Cindoruk: "Darbelerden korkuyor. Haklı nedenleri de var. Korkulacak şeyler yaptılar çünkü"

[Resim: cenntttntt.jpg]Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk, ''Ben AKP'yi kuruntulu buluyorum. Darbelerden korkuyor. Haklı nedenleri de var. Korkulacak şeyler yaptılar çünkü'' dedi.

Cindoruk, partisinin Türkiye genelinde kazandığı tek il belediyesi olan Yalova'da, TİGEM arazileri içinde bulunan Tatil Park'ta, DP ve ANAP'lı 30 belediye başkanıyla bir araya geldi.

Burada gazetecilerin ''irticayla mücadele eylem planı'' iddialarını hatırlatması üzerine, siyasi partileri ancak bir başka siyasi partinin bitirebileceğini ifade eden Cindoruk, ''Siyasi parti seçimle biter. Bu nedenle belgenin içeriğini çok yanlış ve geçersiz buluyorum. Siyaset yoluyla AKP iktidarı da bitecektir'' dedi.

Cindoruk, AK Parti'nin yorulmuş göründüğünü dile getirerek, şöyle devam etti:

''Yorulduğu için de darbelerden korkuyor. Biz Demokrat Parti olarak gelecek seçimde yorgun iktidarı dinlendireceğiz. Bizim belgemiz yok. Kağıt parçamız yok. Bizim siyasi partimiz var. Partiler arasındaki yarışta siyasi partiler önemlidir. Kağıt parçaları ve belgelerle sonuç alınmaz. Ben AKP'yi kuruntulu buluyorum. Darbelerden korkuyor. Haklı nedenleri de var. Korkacak şeyler yaptılar çünkü. Ne var ki, bu kağıt parçaları ve darbe teşebbüsleriyle bu iş olmaz.''

AA
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.