You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Air France'daki 50. cesede ulaşıldı

Air France'daki 50. cesede ulaşıldı

Posting Freak
Air France'daki 50. cesede ulaşıldı
Rio-Paris seferini yaparken okyanusa düşen Fransız havayolu şirketi Air France uçağındaki yolculardan birinin daha cesedine ulaşıldı. Brezilya ordusu sözcüsü Giucemar Tabosa, bir kişinin daha cesedine ulaşılmasıyla, bugüne kadar bulunan ceset sayısının 50'ye çıktığını söyledi.

Sözcü, arama bölgesinde bulunan 6 cesedin de, kimlik tespiti yapılması amacıyla Brezilya donanmasına ait bir fırkateynle Fernando de Noronha adasına getirildiğini kaydetti.

Rio'dan 31 Mayıs'ta havalandıktan sonra radar ekranlarından kaybolan Airbus A330'u arama çalışmaları 19 bin kilometrekarelik bir alanda yürütülüyor.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.