You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aile hekimliği uygulaması meclis gündeminde

Aile hekimliği uygulaması meclis gündeminde

Posting Freak
Aile hekimliği uygulaması meclis gündeminde
CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, aile hekimliğinin uygulanma oranını sordu. Kart, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na sunduğu soru önergesinde, aile hekimliğinde eğitimci olarak görevlendirilen hekimlerin; bu konuda aldıkları hizmetiçi eğitim, sertifika ya da benzeri nitelikte, kariyer anlamında bir üstünlükleri olup olmadığını öğrenmek istedi.

Mesleki bakımdan bir farkları ya da liyakatları olmadığı halde, sağlık müdürlüğü bünyesindeki kişilere neden hizmetiçi eğitim niteliğindeki çalışmalar yaptırıldığı sorusunu yönelten Kart, ''Hangi ölçüye göre bu görevlendirme yapılmaktadır? Bu nitelikteki bir görevlendirme haksız ve hukuka aykırı sonuçlar yaratmaz mı?'' dedi.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.