You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Abdullah Gül'ün maaşına zam (hak etmediği kesin ama...)

Abdullah Gül'ün maaşına zam (hak etmediği kesin ama...)

Posting Freak
Abdullah Gül'ün maaşına zam (hak etmediği kesin ama...)
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Cumhurbaşkanlığı, TBMM Başkanlığı ve Sayıştay’ın bütçeleri görüşüldü. Yaklaşık 5.5 saat süren bütçe görüşmelerinin ardından her üç kurumun da bütçe teklifleri onaylandı.

Buna göre, TBMM Başkanlığı 2011 yılı 512 milyon 935 bin TL, Cumhurbaşkanlığı 116 milyon 900 bin TL, Sayıştay Başkanlığı ise 128 milyon 835 bin 500 lira olarak belirlendi.

Bütçenin onaylanması sırasında memur maaş zamlarına yapılan 4+4’lük toplamda yüzde 8’lik zammın, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün maaşına da yansıması konusu gündeme geldi.

Cumhurbaşkanlığı personelinin 657 sayılı kanuna tabi olmadığı ancak memur zamları ile aynı oranda zam yapıldığını ifade eden Genel Sekreter İsen, Bakanlar Kurulu’nun aldığı karar ile kendilerinin öngörüsü arasında 2 puanlık fark olduğunu, bunun da personele yansıyacağını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Gül’ün maaşının ayrı bir kalemde görüşüleceği ifade edilirken, yüzde 5.3 oranında zam yapılacak olan Cumhurbaşkanı’nın maaşı memurlarda olduğu gibi yüzde 8’e tamamlanacak.

ANKA
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..
Posting Freak
Abdullah Gül'ün maaşına zam (hak etmediği kesin ama...)
Umarım Cumhurbaşkanı' nın maaşı düşük olmaz!!!!
Malum hayat çok zorSmile
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Posting Freak
Abdullah Gül'ün maaşına zam (hak etmediği kesin ama...)

Bu Ülke için, canını feda edenler, Aç suzsuz,fakır, olarak bu vatan için öldüler.
ON İKİ  İMAMLAR
*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
  1. İmam ALİ
  2. İmam CAFER
  3. İmam ZEYNEL
  4. İmam BAKIR
  5. İmam RIZA
  6. İmam CAFERİ SADIK
  7. İmam HASAN
  8. İmam TAĞI NAĞI
  9. İmam MEHDİYE HÜDA
10. İmam HÜSEYİN,İ DEŞTİ KERBELA
11. İmam CAFER -İ ZÖHRE YE HİBA
12. KIRKLAR DERGAHA


*** *** *** *** **** *** *** *** **** ***
Son Düzenleme: 03/11/2010, 12:50, Düzenleyen: Y O L C U.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.