You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ABD Fethullah Gülen'i sağ bırakmaz

ABD Fethullah Gülen'i sağ bırakmaz

Administrator
ABD Fethullah Gülen'i sağ bırakmaz
Gazeteci Melih Altınok, ABD'den Türkiye'ye iade edilmesi gündemde olan Fethullah Gülen'le ilgili olay yaratacak bir iddiada bulundu.

Fethullah Gülen'in ABD'nin bir çok sırrını bildiğini iddia eden Türkiye gazetesi yazarı Melih Altınok, "ABD, Gülen'i Türkiye'e sağ teslim etmez" dedi.

A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programına katılan Melih Altınok, ABD'nin Fethullah Gülen'le işbirliği içinde olduğunu ileri sürdü.

"Fethullah Gülen Türkiye'ye iade edilirse Amerika'nın sırlarını deşifre edecektir" iddiasında bulundan Altınok, "Bu yüzden Amerika, Gülen'i sağ çıkarmak istemez" diye konuştu.

ESKİ İSTİHBARATÇI DA ONAYLADI

Programın bir diğer konuğu Emniyet Eski İstihbarat Dairesi Başkan Vekili Bülent Orakoğlu da aynı görüşte olduğunu belirtti.

internethaber.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.