You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

365 gün Atatürk...

365 gün Atatürk...

Posting Freak
365 gün Atatürk...
[Resim: 212.jpg]
365 gün Atatürk...
Her yaprağında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarının yer aldığı ''365 Gün Atatürk'' adlı takvim hazırlandı.

Gelecek Takvimcilik tarafından hazırlanan takvim, Türkiye'deki ''konulu takvim'' çalışmasının ilk örnekleri arasında yer alıyor.

Yaklaşık 6 ay süren titiz bir çalışma sonucunda, yüzlerce kaynak ile 4 bine yakın Atatürk fotoğrafı taranarak oluşturulan takvimde, her güne ilişkin o tarihte yaşanan bir dönüm noktası yer alıyor.

Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet tarihini gün gün sunan dokümanter çalışmanın yer aldığı takvim, Migros, CarefourSa, D & R, Remzi, Nezih, İnkılap, Alkım kitabevlerinde satışa sunuluyor.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.