You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100’üncü yılı kutlu olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100’üncü yılı kutlu olsun

Administrator
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100’üncü yılı kutlu olsun
Bugün 23 Nisan!

Ulusal kurtuluş savaşımızı başlatan Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve arkadaşlarının koşullar ne olursa olsun millet egemenliğini gerçekleştirmek için milletin meclisini kurmasının 100. yıl dönümüdür.

[Resim: 23-nisan-cocuk-bayrami-2020-zohre-ana-2.jpg]

Ulu Önder bugünün önemini ’Egemenlik ulusundur. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başka hiçbir makam, ulusun alınyazısında etkin olamaz. ’ sözleriyle anlatmış, bugünü de siz çocuklara bayram olarak armağan etmiştir.

Her yıl coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ mını bu yıl salgın hastalık kabusu nedeniyle dışarı çıkmanın tehlikeli olduğu günlerde evlerimizde kutlayacağız.

Sevgili Çocuklar,
Bu gün milletçe sizlerin bayram coşkunuzu, ışıl ışıl gözlerinizi ve hazırladığınız gösterileri göremeyeceğiz. Okuyacağınız şiirleri dinleyemeyeceğiz. Heyecanınıza ortak olamayacağız. Ama inanıyorum ki, sizler evde de olsanız bayramı her şeye rağmen coşkuyla kutlayacak; evlerinizi, odalarınızı süsleyecek, ailenize şarkılar söyleyerek, şiirler okuyacak ve gösteriler yapacaksınız. Her şeye rağmen bayramı coşkuyla kutlayarak biz büyüklerinize de yine umut olacaksınız.

Ulu Önder Ata’mızın işaret ettiği gibi ’bilim’ ile yaşadığımız bu tür hastalıklara da çözümler bulacağız. Sizler de ileride olabilecek bu tür zorlukları aşmak için Ulu Önder Ata’mızın ’Küçük hanımlar, küçük beyler’ Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.’ sözünü unutmayınız.

Sevgili çocuklar,
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nızı en içten dıleklerimle kutluyor, sevgiyle gözlerinizden öpüyorum.

Nice yüzlerce yıl dönümleri kutlamanız dileğiyle.
Sevgilerimle.

PİR ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.