You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2023 Yeni Yıl Mesajı

2023 Yeni Yıl Mesajı

Administrator
2023 Yeni Yıl Mesajı
Yeni bir yılın başlangıcında her birey, her toplum, her ülke yaşadığı yıl ile ilgili içsel değerlendirmeyi samimiyetle yapar. Yaşayıp tükettiklerinin yanında biriktirdiği çok kıymetlerde vardır. Yeni yılı ise yüreğinde güzel duygular ve zihninde yeni umutlarla planlamaya başlar. Sevgiler, başarılar, mutluluklar, hasretler, yaşama dair hüzünler’Nice duygular herkes için farklı bir anlam taşıyacaktır. Yıllar geçerken üst üste biriktirdiği kıymetler ise yeri geldiğinde adeta fener olur karanlıkları aydınlatır. Bu kıymetleri öğretenlerde, yaşatanlarda kendini tekrar tekrar hatırlatır.

2020 yılında Pir Zöhre Ana’mızı sonsuzluğa uğurladık. Bir şekilde yaşamına dokunarak güzellikler yaşattığı sevenlerini için 2020 yılı sonsuza dek sürecek hüznün ve hasretin başlangıcıdır. Bizlerle geçirdiği en küçük anlarda dahi kazandırdığı kıymetler en büyük manevi zenginliğimiz oldu. Vatan, millet, bayrak, inanç, insanlık ve Mustafa Kemal sevgisi kazandırdıklarının en kıymetlisidir.Bizlere kazandırdıkları, öğrettikleri ve yaşattığı tüm güzellikler ile gösterdiği sonsuz sevgisi ve hoşgörüsü için minnettarız. Kendisine duyduğumuz sonsuz özlem, sevgi ve saygıyla bir kez daha anıyoruz.

Pir Zöhre Ana’mız yeni bir yıla girerken ulusu, vatanı ve tüm insanlık için; dileklerini ve dualarını sevenleriyle, milletiyle paylaşırdı. Bizler de yeni yılı kendisinin önceki yıllarda yapmış olduğu dilek ve dualarından biri ile karşılayalım istedik.

’İnsanlık âlemine, yeni yılın huzur, dostluk, birlik beraberlik getirmesini, kardeşlik duygularıyla kötülüklere fırsat vermeden, insanların aileleriyle sağlıklı sıhhatli, barış dolu bir yaşamla, mutluluk içinde daha nice güzel yıllara ulaşmalarını dilerim.Türkiye Cumhuriyetimizin, devletimizle, milletimizle, ordumuzla daima ayakta durmasını, bayrağımızın her zaman üstümüzde dalgalanmasını ve Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda nice genç kuşaklarımızın, hayırlı insan olarak yetişmelerini ister, Cenabı Allah’tan, kötülük gelecek kişilerin de ıslah olmasını temenni eder, yeni yılınızı kutlarım. Hayırlı yıllar.’

Saygılarımızla.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.