You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

15 Haziran Pir Zöhre Ana’mızın Doğum Günü Kutlu Olsun

15 Haziran Pir Zöhre Ana’mızın Doğum Günü Kutlu Olsun

Administrator
15 Haziran Pir Zöhre Ana’mızın Doğum Günü Kutlu Olsun
[FONT=&amp 15 Haziran'da Doğan Güneşimiz, Binbir Dondan Başgösteren Şah’ımız, Pir Zöhre Ana’mız: Işığın Hiç Sönmeyecek! [FONT=&amp Gelen Ali, Giden Ali, Ölmez Ali Ölmez Ali !.. [FONT=&amp İnancımızın gereği biliriz ki ’Erenler Ölmez Don Değişir’

[FONT=&amp

Pirimiz Zöhre Ana; Haktan alıp Halka veren, can gözü açılan bir Mürşit olarak kerametleriyle, gösterdiği mucizelerle, dilek, murat, şifa kapısı olarak tüm yaşamını insanlığa adadı.

[Resim: pir-zohre-ana-dogum-gunu-2022.jpg]

[FONT=&amp Biliyoruz ki Pirimiz Zöhre Ana; Zahirde ve Batında sonsuza kadar var olacak! Sonsuza kadar sesi, nefesi, bildirdiği gerçekler doğduğu Türkiye’den Mekke’ye, Hint’ten Yemen’e duyuldu, duyulacak!

[FONT=&amp İki Cihanın Işığı, Pir Zöhre Ana’mızın, yüce postuna aşk ile niyaz ediyor; Sevgi, Saygı ve Minnetle doğum gününü tüm insanlık adına kutluyoruz.

https://zohreana.com/15-haziran-pirimiz-...dogum-gunu
Administrator
15 Haziran Pir Zöhre Ana’mızın Doğum Günü Kutlu Olsun
15 Haziran - Pirimiz Zöhre Ana'mızın Doğum Günü Batından Zahire Hakkın bir lütfu olarak karanlık dünyamızı aydınlatmak, yol göstermek için gelen hükmü büyük, şanı yüce Pir Zöhre Ana’mıza öncelikle aşk ile niyaz ederiz.

Zöhre Ana Zöhre Ana
Aslan O'nun yaşında
Cihana Ana dedirtti
Şah Üseyin postunda

Yetmiş iki yaşındayım
Ejderhanın başındayım
Kimi Zöhre Ana bildi
Şah Üseyin postundayım

Bildiren: Pir Zöhre Ana

Hakikat ilminin batından zahire ses getireni, Şahı Merdan Hz.Ali'nin nefesi, dili,İki cihanın Gülü Işığı, Yeşil Güneşimiz, Nurumuz,Pir Zöhre Ana'mızın doğum günü kutlu olsun.

Hak Muhammed Ya Ali, sevenlerini yolundan ayırmasın. Yüce Pirimizi ve değerli Ehlibeyt ailesini başımızdan eksik etmesin.

15 Haziran’da Doğan Güneşimiz, Binbir Dondan Baş gösteren Şah’ımız, Pir Zöhre Ana’mız: Işığınız Hiç Sönmeyecek! Gelen Ali, Giden Ali, Ölmez Ali Ölmez Ali !.

[Resim: 1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.